Mysterybox obecnie nie są dostępne, ale bądź gotowy!

NA CO CZEKASZ? ZAMÓW SWÓJ BOX!

GWARANTOWANY ITEAM Z LICENCJI BLIZZARDA!

O MYSTERY BOX

Dlaczego? Co? Dla kogo? Po co?

MysteryBox to taki garniec pełen złota na drugim końcu tęczy. Jedyna różnica jest taka, że zamiast złota znajdziesz w nim licencjonowane gadżety i zamiast dostać je w garnku, otrzymasz je w PixelBoxowym kartonie. Plus jest też taki, że nie musisz szukać tęczy! My znaleźliśmy ją za Ciebie i MysteryBoxy czekają już w naszej bazie. Wystarczy, że zamówisz MysteryBoxa tutaj, a w ciągu 24 godzin zostanie on do Ciebie wysłany.

ZAWARTOŚĆ

Czyli czego tam nie znajdziesz.

Co znajdę w MysteryBoxie? Szczęście, chwałę i licencjonowane gadżety o losowej tematyce. W pudełkach znajdą się koszulki, figurki, breloki, kubki, maskotki i wiele, wiele więcej z Waszych ulubionych seriali, gier komiksów i kultowych filmów. Czy warto zamówić? A czy warto mieć garniec pełen złota? Każdy MysteryBox zawiera nie tylko kolekcjonerskie skarby, ale przede wszystkim minimalna wartość jednego pudełka to 200zł.

CO 50 MYSTERY BOX JEST...

LEGENDARNY

JEDNOROŻCE

Każdy MysteryBox zawiera nie tylko kolekcjonerskie skarby, ale przede wszystkim minimalna wartość jednego pudełka to 200zł. Dodatkowo co 50 MysteryBox jest LEGENDARNY i jego wnętrze wyłożone jest pomarańczową bibułką plecioną przez jednorożce w trakcie wiosennej pełni. To pudełko zawiera dodatkowy licencjonowany gadżet, a jego wartość jest wyższa od standardowych MysteryBoxów.

Mystery Boxy są dostępne w bardzo ogarniczonym nakładzie.
Kiedy sprzedamy wszystkie - znikną i nie wiadomo kiedy znów się pojawią.
Pozostało jeszcze 0 Mystery boxów