Jak to działa

Zastanawiałeś się kiedyś skąd wziąć te wszystkie oryginalne i wypaśne gadżety z gier, filmów i seriali których zdjęcia możesz znaleźć w Internecie? Jeśli tak to w końcu mamy dla Ciebie odpowiedź - Z Pixel-Boxa.

Co to byłaby jednak za rozrywka dla takiego geeka jak ty, gdybyś po prostu kupował te gadżety w sklepie. Prawdziwa radość to zabić smoka i zobaczyć jaki loot wydropił! Co prawda nie mamy smoków, nie każemy Ci też (a wręcz odradzamy!) nikogo ani niczego zabijać ale gwarantujemy że będziesz się czuł podobnie.

Zadanie jest proste! Potraktuj to jako quest startowy a Pixel-Box jak gre.

Najpierw wybierz Plan.

czyli weź questa!
Twoj Quest

Każdy oferuje te same Pixel-Boxy. Różnica jest jednak ile będzie kosztował cię pojedynczy karton. Przy zakupie na 12 miesięcy płacisz tylko 105 zł podczas gdy skarby które dostaniesz są bezcenne! (Jak już bardzo musisz wiedzieć to każdy box zawiera towar o wartości minimum 200 zł...).

Specjalna oferta!

Kupując subskrypcje na 12 miesięcy nie tylko wygrywasz życie ale dostajesz BONUS! (tyle wygrać!)

Więcej o planach możesz zobaczyć TUTAJ

Teraz zakup

czyli zaatakuj tego smoka tygrysie!
Smok

Zdecydowałeś się na plan - super! Zamów, zapłać i ... zdobądź miłość księżniczki. Okej. Księżniczek też nie mamy (jeszcze!)

Oczekiwanie

czyli wytrzymaj jeszcze chwile!
Oczekiwanie

Najgorszy moment. Oczekiwanie to taki lag pomiędzy zabiciem smoka a otrzymaniem lootu. Każdy z nas miał kiedyś lagi. Łączymy się z Tobą w bólu. Bądź cierpliwi a zostaniesz wynagrodzony!

Nasze boxy wysyłane są w przedziale trzynastego, a dwudziestego dnia miesiąca.

Dostajesz Box

czyli dzień chwały!
Ty

Zamknij oczy. Wyobraź sobie że lootujesz smoka. Nie jakiegoś zwykłego ale takiego najrzadszego. Słychać fanfary. Niewiasty krzyczą. Mężczyźni płaczą. Nastaje pokój na świecie. Jesteś zwycięzcą! Tak mniej więcej wygląda moment w którym dostajesz i otwierasz swojego Pixel- Boxa. Cała zawartość jest Twoja. Wszystkie specjalnie wybrane w danym miesiącu przedmioty są Twoje!

Nie czekaj! Zrób sobie zdjęcie z zawartością. Wrzuć na Instagram i otaguj

#PIXELBOXLOVE

Nie tylko zyskasz chwałę ale może i wygrasz jakieś dodatkowe dobra

Czyli jeszcze raz jak to wygląda

dla tych którzy wolą mniej czytać

FAQ

Czyli o co najcześciej pytacie

Co dostane w swoim Pixel-Boxie?

Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale. Dajemy Ci jednak ogólną wskazówkę mówiąc jaki temat będzie miał Pixel-Box wysyłany w następnym miesiącu. Oznacza to że np w HERO Pixel-Boxie możesz spodziewać się czegoś związanego z superbohaterami. Nie oczekuj znaleźć tam jednak np Spongeboba nawet jeśli jest on Twoim bohaterem. Przepraszamy.

Jakie rodzaje przedmiotów znajdują się w Pixel-Boxach?

W Pixel-Boxie znajdziesz zwykle coś do ubrania. Dodatkowo dorzucamy różne czadowe rzeczy jak figurki, breloczki, naklejki, notesy, magiczne scrolle, potiony, przypinki, armor + 3 do siły, kubeczki i wiele więcej (tylko niektóre z tych produktów znajdziesz w jednym Pixel-Boxie!)

Jaką mogę mieć pewność, że zawartość Pixel-Boxa będzie w moim rozmiarze?

Mamy sztab magów którzy przy pomocy wyspecjalizowanych czarów nazwanych 'formularz zamówienia' zbierają informacje na temat tego jak dużego masz bica żebyśmy wiedzieli jakie skarpetki Ci wysłać. Więc bez obaw. Będzie pasować.

Czy moge dostać Pixel-Box za darmo?

A czy Vegeta jest silniejszy od Songoku? Oczywiście, że nie głuptasie.

Gdzie wysyłacie Pixel-Boxy?

Wszędzie, gdzie dojadą nasze konie. A że chwilowo są dość powolne to niestety na terenie Polski.

Jakie formy płatności akceptujecie?

Bardzo byśmy chcieli akceptować kapsle ale chwilowo mamy tylko PayPal, zwykły przelew i Przelewy24

Masz więcej pytań? Pisz!

Skontaktuj się z nami

Informacje kontaktowe

e-mail: biuro@pixel-box.pl

Dane:
GM2L sp z o.o.
Gallusa 10/14
40-594 Katowice